petine arkadaş bul
pet arkadaş, bedava sayfa ve fotoğraf albümü

Kullanım Koşulları

Pet Kütüphanesi'ndeki bilgiler tavsiye amaçlıdır, buradaki bilgileri kullanırken evcil hayvanınız için bir veteriner hekimden danışmanlık ve sağlık hizmeti almalısınız. Aksi halde ortaya çıkabilecek olan sağlık sorunlarından vs. yükümlülüklerden Pet Kütüphanesi sorumlu tutulamaz.

Pet Kütüphanesi, bilginin çeşitliliği ve farklı görüşlerin aynı yerde ses bulması amacını gözeterek aynı konu başlığı altında birbirine karşıt görüşlerdeki yazılara da yer verir. Bundaki amaç evcil hayvan sahibinin aynı konuda farklı görüşlerin de olabileceğini bilerek, evcil hayvanının sağlığı için en doğru kararı verebilmesi için bilgi kaynağı olabilmektir.

Örneğin, üzerinde en sık anlaşmazlıkların yaşandığı evcil hayvan beslenmesi ve eğitimi konusunda Pet Kütüphanesi'nde farklı görüşleri aynı konu başlığı altında bulabilirsiniz. Burada karar vermek yine bir veteriner ve eğitimcinin danışmanlığını alarak size düşüyor.

Yasal Uyarılar

  1. Kullanım koşulları yasal uyarıların mütememmim cüzünü oluşturur.
  2. Evcil hayvan sağlığı ve evcil hayvanınızla ilgili konularda bir veteriner hekime ve uzmana danışmalısınız.
  3. Buradaki bilgiler ancak ve ancak tavsiye niteliğindedir, 1. maddenin aksine kendi başınıza izleyeceğiniz yöntem ve davranışlardan Pet Kütüphanesi sorumluluk kabul etmez.
  4. Çıkacak anlaşmalıklarda Ankara mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.©2006-2018, Evcil Kütüphane - Hakkında - Kullanım Koşulları - Yardım Edin
Evcil Kütüphane'deki bilgileri ancak kaynak göstererek ve ticari amaçlar dışında kullanabilirsiniz, hırrr...
Destekliyoruz: Petburada.com (0.004)